Ako sa prihlásiť na kurz - jednotlivec PDF Vytlačiť E-mail

Tieto postupy platia pre jednotlivcov. Ak ste firma (skupina, úrad, a pod.) postupujte prosím podľa týchto pokynov: Ako sa prihlásiť - firmy

Chcete sa vzdelávať? Vyberte si


•Ako sa prihlásiť? 1.kedykoľvek telefonicky na čísle 0905 562 910. Poradíme vám ako začať a ktorý kurz si vybrať. 2.pošlite SMS v tvare názov kurzu_meno_miesto konania. 3.cez internet, kliknite na odkaz prihlásiť sa a vyplňte krátky formulár.

  • A. môžete sa prihlásiť na vybraný Verejný kurz s termínom

V aktuálnej ponuke kurzov, ktoré organizujeme v Nitre, Trnave a vo vybraných mestách na Slovensku si môžete vybrať kurz, ktorý vás zaujíma a prihlásiť sa na konkrétny termín kurzu
Vyberte si z ponuky a vyplňte prihlášku

  • B. môžete sa prihlásiť na vybraný Verejný kurz bez termínu

Ak vám náš termín a kurz nevyhovuje, prihláste sa na kurz bez termínu. Ak bude prihlásený dostatočný počet osôb cca 5, ozveme sa vám mailom alebo telefonicky a dohodneme s vami termín.
Z toho dôvodu uveďte v prihláške predbežne v akom čase počas dňa (od-do) by vám kurz vyhovoval a najviac vyhovujúci mesiac, či konkrétny termín kurzu.
Vyberte si z ponuky a vyplňte prihlášku

  • C. môžete si objednať poradenské a konzultačné služby

Ak sa potrebujete poradiť pred kurzom, zavolajte alebo si dohodnite – objednajte si poradenstvo pred kurzom - osobné stretnutie s nami. Ak nemáte záujem o celý kurz, ale potrebujete vyriešiť len jeden problém alebo úlohu na počítači, objednajte si odbornú konzultáciu ONE TO ONE, lektor vám pomôže váš problém vyriešiť. Ak máte pocit, že zadanie sám nezvládnete a chcete si nechať tabuľku alebo dlhý dokument pripraviť, objednajte si u nás hotové riešenie úlohy.
Objednávka na poradenské a konzultačné služby - vyberte si z ponuky a vyplňte objednávku

  • D. môžete si objednať individuálny počítačový kurz

Ak vám žiaden termín a obsah kurzu nevyhovuje alebo ste z mesta, kde kurzy pre verejnosť neorganizujeme, prípadne potrebujete ozrejmiť len jednu konkrétnu oblasť práce s počítačom, objednajte si individuálny kurz.
Individuálny kurz zrealizujeme len v prípade, že máme voľné lektorské kapacity a termín.
- Prihláška na kurzy bez termínu - vyberte si z ponuky a vyplňte prihlášku

 

 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť