Prenájom PC PDF Vytlačiť E-mail

Firmám a úradom ponúkame:Mobilná učebňa

 • možnosť prenájmu mobilnej počítačovej učebne na realizáciu školení u Vás, v sídle Vašej firmy (úradu), podľa Vašej potreby
 • mobilnú počítačovú učebňu – nainštalujeme naše počítače priamo u Vás vo Vašej zasadačke. 20 notebookov alebo 15 PC prepojených v sieti, s LCD monitormi, dataprojektorom, sieťovou multifunkčnou tlačiarňou, prepojených wifi sieťou...
  Cena prenájmu počítačov alebo notebookov, dataprojektora
  3 - 5 PC za 15 €/deň/PC
  6 - 7 PC za 12 €/deň/PC
  8 - 9 PC za 11 €/deň/PC
  10 - 15 PC za 10 €/deň/PC
  16 - 20 PC za 9 €/deň/PC
  Osobitnú položku tvorí dovoz, odvoz 0,2 €/km z Trnavy a servis + inštalácia PC - 22 €/h. Ceny sú uvedené bez DPH.
  V prípade záujmu nám pošlite požiadavku na vypracovanie cenovej ponuky a my vám max do 48 h pošleme späť konkrétnu cenovú ponuku.
 • v prípade, že chcete zabezpečiť aj miestnosť v ktoromkoľvek meste na Slovensku, nájdeme a navrhneme vám priestor, zabezpečíme ho alebo vám poskytneme kontakt - využiť je možné napríklad konferenčné miestnosti hotelov, kde sa cena pohybuje od 7 €/h.

 

 • plne vybavenú školiacu miestnosť Antre na Piaristickej 2 v Nitre so 8 počítačmi, ínteraktívnou tabuľou, dataprojektorom, tlačiarňou, online rýchlym internetom 3,6 Mbps.
  Cena prenájmu miestnosti je 40 €/deň,
  Cena prenájmu počítačov 80 €/deň,
  Pripojenie na internet 10 €/deň,
  Inštalácia počítačov 18 €.
 • Kompletná miestnosť za 120 €/deň
  V prípade záujmu nám pošlite požiadavku na vypracovanie cenovej ponuky a my vám max do 48 h pošleme späť konkrétnu cenovú ponuku.

  Školiaca miestnosť v Nitre

 • zabezpečenie odborných lektorov Antre – ak máte vlastné počítače a potrebujete iba lektora, zabezpečíme Vám kvalitnú lektorskú činnosť – certifikovaných, fundovaných a trpezlivých lektorov, s ktorými dlhodobo spolupracujeme a vzdelávame ich nielen odborne, ale aj v oblasti komunikačných a prezentačných zručností. Fotogaléria lektorov.