Prezenčne v Nitre, Trnave, Dunajskej Strede – alebo Online cez Zoom, Skype, Teams

Kurzy šité na mieru pre firmy a úrady - naživo, prezenčne, priamo vo vašej zasadačke. My prídeme k Vám.

V Nitre, Trnave, Trenčíne, Žiline, Dunajskej Strede, Veľkom Mederi, Senci, Šamoríne, Bratislave, Leviciach, Zlatých Moravciach, Galante, Prešove, Košiciach, Poprade, Komárne, Topoľčanoch, Partizánskom, Ružomberku, Liptovskom Mikuláši, Levoči, Brezne, Košiciach, Prešove, Poprade.

Volajte 0905 562 910. Píšte kurzy@antre.sk Osnovy kurzov.

Na kávičku s lektorom - Ukážkové kurzy zdarma

Individuálne počítačové kurzy
a konzultácie, okamžitá pomoc

Ak potrebujete individuálny prístup, Vám prispôsobené tempo výučby - buď veľmi pomalé alebo naopak rýchle a stručné, bude vám vyhovovať individuálny kurz. Ak potrebujete špecifickú radu alebo naštudovať jednu konkrétnu tému, ktorá zaberie možno jednu hodinku, využite individuálnu konzultáciu. Ak ste dostali v práci úlohu, ktorú neviete vyriešiť, netrápte sa s tým, nestresujte sa, obráťte sa na mňa, väčšinou nájdem riešenie veľmi rýchlo, poradím Vám ako na to, prípadne to čo potrebujete vyrobím za Vás a navyše Vás zaškolím, aby ste to nabudúce už urobili sami. Som tu k Vašim službám, k uľahčeniu práce a zníženiu stresu.

Individuálny aj skupinový online kurz realizujeme cez aplikáciu ZOOM alebo Skype.

Pozrite si videonávod ako ľahko si aplikáciu ZOOM nainštalovať. Ak by ste to nezvládli, pošlem vám pred kurzom inštalačný súbor a budem vás navigovať ako si ZOOM nainštalovať. Spolu to určite zvládneme. Inštalačný súbor si stiahnete do počítača kliknutím na tento odkaz.

Prihláška na ONLINE konzultáciu

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť, telefonicky alebo emailom. Navrhnite dátum a čas konzultácie. Budeme sa snažiť plne vyhovieť, prípadne navrhneme inú alternatívu.

Neovládate počítače?
Skoncujte s tým raz a navždy

Čo vás čaká na bežnom skupinovom kurze?

 • Trpezlivá lektorka.
  Každý, kto sa učí potrebuje pocit bezpečia a istotu, že sa môže mýliť, nechápať, pýtať sa stále na to isté a nikto ho za to nebude slovne ohrozovať ani nijako znevažovať. Keď sa človek učí, robí chyby a to je normálne. Ak vaši blízki na vás nemajú trpezlivosť, my máme.
 • Veľmi pomalé tempo výučby. 
 • Osvedčenie o absolvovaní kurzu. 
 • Príručka v elektronickej forme PDF. 
 • Každý pracuje sám na počítači, prípadne si môžete doniesť vlastný notebook alebo tablet. 
 • Výučba prebieha s dataprojektorom, takže všetko uvidíte na premietacom plátne. 
 • Na našich kurzoch vám urobíme videopoznámky - to, čo uvidíte na plátne, si doma môžete znova pozrieť ako videofilm aj niekoľkokrát, kým sa to nenaučíte. 
 • Kurzy prebiehajú v malých skupinách a tak máme priestor na individuálny prístup, na vaše konkrétne otázky a potreby. 
 • Kurzy vedie Akreditovaná skúšobná lektorka ECDL - čo je Európsky vodičský preukaz na počítače uznávaný v celej Európe. Ten môžete získať aj vy po absolvovaní pokročilých kurzov a zúčastnení sa testov ECDL, poradíme vám ako.

Názory účastníkov kurzu

Na konci každého kurzu si pýtame od účastníkov spätnú väzbu, názor na kurz, ktorý nám účastníci pošlú mailom. Ak chcete prečítať ďalšie referencie účastníkov, kliknite sem

Tento kurz som absolvovala na základe inzerátu, ktorý som prečítala v novinách ECHO. Po telefonickom rozhovore s pani lektorkou bolo jasné, že nastúpim na výuku. Naučila som sa prácu s počítačom, hlavne ovládanie klávesnice a s tým spojené všetky základné údaje. Pre moju osobu je všetko dôležité, pretože som nevedela nič o počítači. Pracovať vo worde, ale aj písať mejly a skypovať. V učebni bola príjemná atmosféra vytvorená pani lektorkou. V budúcnosti mám záujem aj o kurz pokročilých. Ďakujem a teším sa na nové stretnutie. 
Beátka L., Nitra

O Vašom kurze som sa dozvedela z časopisu. Na tento kurz som sa prihlásila kvôli tomu, aby som sa zlepšila a zdokonalila v tom, čo som už vedela z praxe. Aby som sa naučila niečo nové. Tento kurz bol pre mňa prínosom. Najviac využijem WordPad na písanie, Facebook, Skype na komunikáciu s rodinou. Kurz je na veľmi dobrej úrovni, lektorka p.Alena Paľová je veľmi ústretová. V budúcnosti by som mala záujem podľa ponuky.     
Eva R., Nitra

Vážená pani Ing. Alena Paĺová, 
ďakujeme za získané vedomosti a zručnosti. Páčila sa mi pozitívna atmosféra, ktorá napomáhala pochopeniu poznatkov a posilňovala pozitívne myslenie.
Cyril D., Nitra

Vela som sa dozvedela. Kurz bol vynikajuci. Lektorka bola trpezliva. Najviac využijem skype.
Helena S., Nitra

Na kurze som sa naučil základné postupy na prácu s počítačom. Má to pre mňa veľký význam, lebo sa chcem naučiť s počítačom pracovať. Tento kurz mi objasnil postupy a dal informácie, ktoré nie je možné získať ani od najbližších príbuzných. Toto je zrejme jediná možnosť získať súhrnný pohľad na princípy a pracovné postupy počítača. 
Teraz mi už zostáva len doma sa trápiť a usilovne trénovať. 
Pani Paľová je vynikajúca lektorka pre takúto ťažkú úlohu so začiatočníkmi.            Ján V., Nitra

Účastníci prvého kurzu Základy PC v Dunajskej Strede

A čo povedali o kurze?

Informáciu o počítačových kurzoch v Dunajskej Strede som získala cez mestskú televíziu. Nakoľko moje poznatky o práci na PC neboli postačujúce, využila som túto možnosť vybrať si vhodný kurz. Atmosféra počas výučby bola vynikajúca pod vedením Akreditovanej skúšobnej komisárky ECDL Ing, Aleny Paľovej, ktorá javila veľkú trpezlivosť, toleranciu a ochotu. Tempo výučby zodpovedalo zvládnutiu danej témy. Kurz sme ukončili získaním osvedčenia o absolvovaní a šťastne sme odchádzali s novými poznatkami a so zvýšeným sebavedomím pri práci na PC. Absolvovať kurz doporučujem každému. Inka 

Výučba bola výborná, len já som bola slabá, ale keď si porovnám vedomosti o počitači, tak som pokročila dosť. Ďakujem za obrovskú trpezlivosť.Želám Vám mnoho šťastia a veľa žiakov!   Izabela

Alenka, ďakujem za všetko, čo ste mi behom týchto dvoch týždňov dali. Páčilo sa mi uvolnené prostredie a a Vás priatelský prístup, ktorý si myslím, že vyhovoval každému z nás. Pokial môžem budem robiť propagáciu Vašich kurzov vo svojom okolí. Mnohí ľudia majú problémy, vzhladom na svoj vek a postavenie majú komplexy. Tu máte najväčšiu šancu sa presadiť. Ďakujem - Štefan

O kurze som sa dozvedela z dunajsko stredskej televizie. Zaklady kurzu som sa na kurze naucila, chcela som vediet e-mail, facebook. V kurze som sa naucila e mail, facebook,  to co som chcela vediet. Lektorka bola dobra, kurz by som odporucila kazdemu. Na zaciatku som toho vedela pomerne menej, dakujem za trpezlivost a ochotu.   Regina 

Koszonjuk a munkajat. Tibor

Kto povedie kurz

Alena Paľová
Alena Paľová

Ing. Alena Paľová

Lektorka PC a akreditovaná skúšobná komisárka testov ECDL. Počítačovým kurzom sa venujem 26 rokov

S počítačmi som sa stretla už na gymnáziu, keď prišli prvé počítače PMD a Atari. Na vysokej škole v Nitre so zameraním na automatizované systémy riadenia sme najprv pracovali na nudnej čiernej obrazovke MS DOS s programami Lotus a T602. V roku 1992 však prišiel Windows 3.1 s ikonkami a oknami, čo bola revolúcia v počítačoch a spôsobila masový predaj počítačov. V poslednom ročníku 1995 sme sa dva semestre učili Microsoft Office 95, teda Word, Excel, PowerPoint, Access... S týmito programami  pracujem dodnes. 

Keďže zároveň mám rada prácu s ľuďmi, počítačové vzdelávanie je práca, ktorá ma baví už 26 rokov. Posledných 11 rokov sa sama venujem intenzívne lektorskej práci, pretože v nej môžem zmysluplne dávať ľuďom viac než počítačové kurzy. 

Teší ma spoznávanie nových ľudí a ich talentov, zaujímavých ľudských príbehov, ale tiež možnosť pomôcť im zbaviť sa strachu z počítačov, či komplexu menejcennosti z technicky zdatných mladých ľudí i schopnosť zorientovať sa v tom informačnom chaose okolo nás. Tiež je to príležitosť ukázať, že nevyhnutné základy Internetu, Wordu a ďalších programov nie je zas až také ťažké zvládnuť, ak vám to niekto dobre a trpezlivo vysvetlí. A tým, ktorí dokážu vydržať skutočne ťažké a niekedy trápne začiatky, sa otvorí svet úplne nových možností vzdelávania sa, koníčkov, práce a nových kontaktov. Viac o histórii Antre


Lektorka Alena Paľová
Lektorka Alena Paľová

Prihláška na kurz

252391637