ONLINE KURZY 2024 

naživo s lektorom cez aplikáciu Zoom alebo Skype

Pozývame Vás na počítačové kurzy, ktoré môžete absolvovať z pohodlia domova cez konferenčný program Zoom alebo Skype. Pripojenie je jednoduché - na email vám pošleme link, na ktorý ak kliknete vstúpite do počítačovej učebne, kde bude prebiehať výučba. Všetko, čo budem ukazovať, budete vidieť a počuť na svojom počítači. Ideálne je mať k dispozícii 2 počítače - na jednom budete pracovať vy, na druhom budete sledovať výučbu. Ak dva počítače nemáte, nevadí, dá sa to zvládnuť aj tak. Samozrejme potrebujete mať zapnutý reproduktor a mikrofón. Výučbu budeme nahrávať na Skype a video dostanete k dispozícii a kedykoľvek si kurz môžete spustiť znova.

Rozsah kurzu: 4 vyučovacie hodiny. 

Kurz sa uskutoční online cez platformu Zoom alebo Teams. 

Podrobný obsah kurzu 

Rozsah kurzu: 6 vyučovacích hodín. 

Kurz sa uskutoční online cez platformu Zoom alebo Teams.  
Podrobný obsah kurzu

Rozsah kurzu: 8 vyučovacích hodín. 

Kurz sa uskutoční online cez platformu Zoom alebo Teams
Podrobný obsah kurzu

Individuálne ONLINE konzultácie, individuálny počítačový kurz

V prípade záujmu vám vieme poskytnúť aj individuálne konzultácie. Pred stretnutím sa dohodneme na témach o ktoré máte záujem, prípadne to napíšte už do prihlášky kurzu. Konzultácie spravidla trvajú kratší čas než skupinové kurzy a uskutočnia sa cez aplikáciu ZOOM. Konzultáciu uhradíte po kurze za absolvovaný čas konzultácie.

Témy konzultácií: Word, Excel, PowerPoint a iné

Cena: 25 €/ hodinu (do ceny nebude zahrnutá úvodné zoznámenie a konzultácia k obsahu kurzu, skúška pripojenia, cca prvých 15 minút)